Sasiu cu 16 porturi pentru media convertoare – TRENDnet, TFC-1600

Sasiul TFC-1600 cu 16 sloturi care poate fi montat in rack de 19″ poate accepta pana la 16 media convertoare din seria TFC. Conceput pentru functionare continua, sasiul este echipat cu ventilatoare duale de racire si surse de alimentare redundante (optional). Functiile Plug-and-Play si Hot-Swap permit instalarea / indepartarea media convertoarelor fara oprirea sasiului. Modelul TFC-1600 montat in rack elimina adaptoarele de alimentare externe pentru media convertoarele din seria TFC si organizeaza mai multe convertoare intr-o singura unitate, ceea ce face sa fie solutia perfecta pentru gestionarea mai multor convertoare din seria TFC.

1.915,90 lei

În stoc

Brand: SKU: TFC-1600 Categories: ,

Specificatii

Producator TRENDnet
Sloturi 16 sloturi pentru media convertoare Gigabit, single sau multi fiber
Viteza transmisie depinde de modulul SFP
Distanta comunicare depinde de modulul SFP
Port Retea 1 x RJ45 10/100/1000Mbps
Distanta comunicare port RJ45 max. 150m
Tensiune alimentare 100 – 240V AC, 50/60Hz
Temperatura operare 0° – 40° C
Dimensiuni 415 x 390 x 89 mm

Produse asemănătoare

Modul SFP Mini-GBIC Multi-Mode Duplex LC, 1.25G, 850nm, 550m – TRENDnet, TEG-MGBSX

126,14 lei

Modul SFP Mini-GBIC Single-Mode Duplex LC, 1.25G, 1310nm, 10Km – TRENDnet, TEG-MGBS10

136,85 lei

Modul SFP Dual Wavelength Single-Mode Simplex LC, 1.25G, RX:1310nm/TX:1550nm, 10Km – TRENDnet, TEG-MGBS10D5

273,70 lei

Modul SFP Dual Wavelength Single-Mode Simplex LC, 1.25G, TX:1310nm/RX:1550nm, 20Km – TRENDnet, TEG-MGBS20D3

218,96 lei

Modul SFP Dual Wavelength Single-Mode Simplex LC, 1.25G, RX:1310nm/TX:1550nm, 20Km – TRENDnet, TEG-MGBS20D5

333,20 lei

Modul SFP 1.25G, 1310nm Single-Fiber, 0~20Km – HIKVISION, HK-SFP-1.25G-20-1310

107,10 lei

Modul SFP 1.25G, 1550nm Single-Fiber, 0~20Km – HIKVISION, HK-SFP-1.25G-20-1550

136,85 lei

Modul SFP+ Single-Mode, 10.31G, 1310nm, 10Km, Duplex LC – TRENDnet, TEG-10GBS10

392,70 lei

S-ar putea să te intereseze

Switch PoE industrial 4 + 2 porturi Dahua PFS3106-4ET-60

366,52 lei

Switch ePoE industrial 8 porturi Dahua LR2110-8ET-120

916,30 lei

Switch PoE industrial 24 + 2(combo) porturi Dahua PFS3226-24ET-240

928,20 lei

Extender PoE Dahua PFT1300

123,76 lei

Switch PoE industrial 16 + 2 + 2 porturi Dahua PFS3220-16GT-240

1.213,80 lei

Switch 8 porturi PoE, 1 port uplink RJ45, SMART Management – HIKVISION DS-3E1309P-EI

353,43 lei

Switch 8 porturi Gigabit PoE, 1 port RJ45, 1 port SFP – HIKVISION, DS-3E0510P-E

481,95 lei

Switch 8 porturi PoE+, 2 porturi uplink – HIKVISION, DS-3E0310HP-E

499,80 lei

Switch 16 porturi 10/100 Mbps RJ45 – HIKVISION, DS-3E0116R-O

226,10 lei