Modul SFP Dual Wavelength Single-Mode Simplex LC, 1.25G, RX:1310nm/TX:1550nm, 20Km – TRENDnet, TEG-MGBS20D5

TEG-MGBS20D5 trebuie imperecheat cu TEG-MGBS20D3 sau un alt modul compatibil.

Compatibil cu IEEE 802.3z si ANSI Fiber Channel.

333,20 lei

În stoc

Brand: SKU: TEG-MGBS20D5 Categories: ,

Specificatii

Producator TRENDNet
Tip Fibra Optica Single-Mode
Lungime unda TX 1550nm / RX 1310nm
Distanta transmisie 20Km
Tip conector Simplex LC
Viteza transmisie 1.25 Gbps
Putere OUT -9 ~ -3 dBm
Stabilitate receptie -23 dBm
Consum max. 0.8W
Temperatura operare 0°C ~+70°C
Dimensiuni 57 x 13 x 12mm
Greutate 18g

Produse asemănătoare

În stoc

Sasiu cu 16 porturi pentru media convertoare – TRENDnet, TFC-1600

1.915,90 lei

Modul SFP Mini-GBIC Multi-Mode Duplex LC, 1.25G, 850nm, 550m – TRENDnet, TEG-MGBSX

126,14 lei

Modul SFP Dual Wavelength Single-Mode Simplex LC, 1.25G, TX:1310nm/RX:1550nm, 10Km – TRENDnet, TEG-MGBS10D3

190,40 lei

Modul SFP Dual Wavelength Single-Mode Simplex LC, 1.25G, RX:1310nm/TX:1550nm, 10Km – TRENDnet, TEG-MGBS10D5

273,70 lei

Modul SFP Dual Wavelength Single-Mode Simplex LC, 1.25G, TX:1310nm/RX:1550nm, 20Km – TRENDnet, TEG-MGBS20D3

218,96 lei

Modul RJ45 SFP+, 1/2.5/5/10G, 100/50/50/30m – TRENDnet, TEG-10GBRJ

523,60 lei

Modul SFP 1.25G, 1550nm Single-Fiber, 0~20Km – HIKVISION, HK-SFP-1.25G-20-1550

136,85 lei

Modul SFP+ Single-Mode, 10.31G, 1310nm, 10Km, Duplex LC – TRENDnet, TEG-10GBS10

392,70 lei

S-ar putea să te intereseze

Switch PoE industrial 8 + 1 + 1 porturi Dahua PFS3110-8ET-96

476,00 lei

În stoc

Switch Web Smart, 16 x Gigabit PoE+, 4 x Gigabit/SFP, putere 370W – TRENDnet, TPE-1620WSF

2.475,20 lei

Switch 8 porturi PoE, 2 porturi uplink RJ45 – UNV, NSW2020-10T-POE-IN

UNV
267,75 lei

Switch 4 porturi 100 Mb PoE, 1 port uplink RJ45 100 Mb, SMART Management – HIKVISION, DS-3E1105P-EI-M

154,70 lei

Switch 8 porturi PoE, 2 porturi uplink SFP/RJ45 – HIKVISION, DS-3T0310HP-E-HS

523,06 lei
Nou

Switch 8 porturi Gigabit PoE, 2 porturi uplink SFP – HIKVISION, DS-3T0510HP-E-HS

654,50 lei

Switch 8 porturi 10/100 Mbps RJ45 – HIKVISION, DS-3E0108-O

119,00 lei

Switch 24 porturi gigabit, 12 porturi RJ45 + 12 porturi SFP – Hikvision, DS-3E0524TF

1.309,00 lei

Switch industrial 5 porturi Gigabit DIN-Rail – TRENDnet, TI-G50

541,45 lei

Switch 8 porturi 2.5G, Fanless – TRENDnet, TEG-S380

1.118,60 lei