Modul SFP Mini-GBIC Multi-Mode Duplex LC, 1.25G, 850nm, 550m – TRENDnet, TEG-MGBSX

Compatibil cu IEEE 802.3z si ANSI Fiber Channel.

Carcasa metalica cu interferenta electromagnetica (EMI) scazuta.

126,14 lei

În stoc

Brand: SKU: TEG-MGBSX Categories: ,

Specificatii

Producator TRENDNet
Tip Fibra Optica Mini-GBIC Multi-Mode SX
Lungime unda 850nm
Distanta transmisie 550m
Tip conector Duplex LC
Viteza transmisie 1.25 Gbps
Putere OUT -9 ~ -3 dBm
Stabilitate receptie -20 dBm
Consum max. 0.8W
Standarde IEEE 802.3/802.3u/802.3z
Dimensiuni 57 x 13 x 12mm
Temperatura operare 0°C ~+70°C
Greutate 18g

Produse asemănătoare

În stoc

Sasiu cu 16 porturi pentru media convertoare – TRENDnet, TFC-1600

1.915,90 lei

Modul SFP Mini-GBIC Single-Mode Duplex LC, 1.25G, 1310nm, 10Km – TRENDnet, TEG-MGBS10

136,85 lei

Modul SFP Dual Wavelength Single-Mode Simplex LC, 1.25G, TX:1310nm/RX:1550nm, 10Km – TRENDnet, TEG-MGBS10D3

190,40 lei

Modul SFP Dual Wavelength Single-Mode Simplex LC, 1.25G, RX:1310nm/TX:1550nm, 10Km – TRENDnet, TEG-MGBS10D5

273,70 lei

Modul SFP Dual Wavelength Single-Mode Simplex LC, 1.25G, TX:1310nm/RX:1550nm, 20Km – TRENDnet, TEG-MGBS20D3

218,96 lei

Modul SFP Dual Wavelength Single-Mode Simplex LC, 1.25G, RX:1310nm/TX:1550nm, 20Km – TRENDnet, TEG-MGBS20D5

333,20 lei

Modul RJ45 SFP+, 1/2.5/5/10G, 100/50/50/30m – TRENDnet, TEG-10GBRJ

523,60 lei

Modul SFP 1.25G, 1550nm Single-Fiber, 0~20Km – HIKVISION, HK-SFP-1.25G-20-1550

136,85 lei

S-ar putea să te intereseze

Switch PoE industrial 4 + 2 porturi Dahua PFS3006-4ET-60

216,58 lei

Switch PoE industrial 24 + 2(combo) porturi Dahua PFS3226-24ET-240

928,20 lei

Switch cu 10 porturi Dahua PFS3010-8ET-96, 5.6 Gbps, 4.17 Mpps, 8.000 MAC, fara management, PoE

374,85 lei

Protectie supratensiune, suporta PoE si PoE+ – UTEPO, USP201GE-POE

101,15 lei

Switch 4 porturi Gigabit PoE, 2 porturi uplink SFP – HIKVISION, DS-3T0506HP-E-HS

446,25 lei

Switch 8 porturi Gigabit – HIKVISION, DS-3E0508-E

160,65 lei

Switch 16 porturi Gigabit, SMART Management – HIKVISION, DS-3E1516-EI

404,60 lei

Switch 8 porturi 2.5G, Fanless – TRENDnet, TEG-S380

1.118,60 lei

Modul 8 porturi SFP 155/1250Mbps – UTEPO, UTP7524GE-M8F

353,43 lei